top of page

Świadomie pracuję z psami od 2017 roku. Pierwsze doświadczenia zdobywałam jako wolontariuszka w warszawskim Schronisku Na Paluchu, zajmowałam się socjalizacją zwierząt i dbaniem o ich dobrostan, przeprowadzałam też adopcje. Przygotowywałam się do pracy behawiorystki poprzez prowadzenie domu tymczasowego,

w którym przygotowałam psy z problemami behawioralnymi do adopcji i życia człowiekiem, oraz pracując w hoteliku Merdu-Merdu.

 

Obecnie, oprócz własnej działalności, przeprowadzam również konsultacje behawioralne dla fundacji Pies na zakręcie. Jestem behawiorystką, instruktorką szkolenia psów oraz instruktorką fitnessu dla psów. Moją pasją jest obedience. Regularnie dokształcam się, biorę udział w kierunkowych seminariach, warsztatach i webinarach. Można znaleźć je tutaj. W swojej pracy bazuję na aktualnych badaniach z zakresu kynologii. Interesuję się pozytywnym szkoleniem psów oraz pracą z nimi opartą na relacji i komunikacji.

 

Mam dwa psy: Jarzynę, która została w domu tymczasowym już na zawsze oraz border collie Inkę. Poza pracą ze zwierzętami interesuję się kinem, szczególnie filmami przyrodniczymi, muzyką elektroniczną oraz biwakami. Jestem studentką psychologii na Uniwersytecie SWPS.

bottom of page